Aranżacja wnętrz
Cyfrowa architektura wnetrz…

Nowoczesna architektura : Eksperyment energetyczny BC Hyrdo

Posted in Uncategorized  by admin
September 4th, 2019

Aby wypromować swój Power Smart w październiku, BC Hydro zainicjowało interesującą kampanię publiczną na rzecz efektywności energetycznej poprzez przekształcenie dwóch kontenerów transportowych w eksperymentalne przestrzenie na żywo w Vancouver.
Przez cztery dni aktorzy będą mieszkać w pojemnikach o wymiarach 3 x 6 metrów, aby pokazać, jak.
a jak nie.
żyć i pracować w sposób energooszczędny.
Dwa pojemniki mają przedstawiać skrajne przeciwieństwa zużycia energii i pokazują proste kroki, jakie ludzie mogą podjąć, aby zwiększyć swoją wydajność.
Ponieważ kontenery są całkowicie przeszklone z jednej strony, przechodnie mogą zobaczyć, jak aktorzy radzą sobie z codziennymi czynnościami.
jeden całkowicie marnotrawny z ciągle wybuchającą telewizją i zapalonymi światłami, podczas gdy drugi aktor używa naturalnego światła do oświetlenia i dodaje dodatkowe warstwy ubrań dla ciepła.
Ekrany są umocowane na zewnątrz każdego pojemnika, aby zapewnić symulowane odczyty zużycia, pozwalając opinii publicznej zobaczyć różnicę w zużyciu energii, porównując energooszczędne życie z nieefektywnym i nieekonomicznym zachowaniem.
Więcej o eksperymencie po przerwie.
Chcieliśmy, aby efektywność energetyczna była dobrze widoczna i zwróciła na siebie uwagę ludzi w drodze do pracy i na zakupy .
powiedziała Lisa Coltart, dyrektor wykonawczy BC Hydro w Power Smart i Customer Care.
.
Wydajne życie i praca sprowadza się do bycia świadomym tego, jak konsumujesz energię elektryczną i jakie proste zmiany zachowań możesz wprowadzić.
Ten pokaz pokaże, że nawet najmniejsze zmiany mogą spowodować znaczną różnicę, jeśli są praktykowane przez wszystkich w prowincji w ich domach i biurach.
Oczekuje się, że efektywne mieszkanie kostka będzie zużywać o około 80 procent mniej energii elektrycznej, co dowodzi, że w Power Smart nie chodzi o poświęcenie stylu i wygody, aby oszczędzać energię.
Chodzi o efektywne i mądre wykorzystanie energii.
powiedział Coltart.
Dodaliśmy ekrany dotykowe i inne interaktywne elementy, aby umożliwić przechodniom dowiedzieć się więcej o zachowaniach, które widzą w kostkach i wdrożyć je, gdy wracają do swoich domów i biur.
[patrz też: syndrom chorego budynku, projekt nawadniania ogrodu, igłofiltry cena ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: igłofiltry cena projekt nawadniania ogrodu syndrom chorego budynku