Aranżacja wnętrz
Cyfrowa architektura wnetrz…

Architektura i nowoczesne budownictwo – AD Recommends: Best of the Week

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Co.
Straciłeś w zeszłym tygodniu stodoły balansujące MVRDV.
Pięć wspaniałych projektów, których nie widziałeś w zeszłym tygodniu po przerwie.
Balancing Barn / MVRDV Balancing Barn znajduje się na pięknym miejscu nad małym jeziorem na angielskiej wsi w pobliżu Thorington w Suffolk.
Stodoła reaguje poprzez swoją architekturę i inżynierię na stan terenu i naturalne otoczenie.
Tradycyjny kształt stodoły i odblaskowe blachy metaliczne mają swoje referencje od miejscowego języka budowlanego.
W tym sensie Balancing Barn stara się realizować swój cel edukacyjny w zakresie ponownej oceny krajobrazu i udostępnienia nowoczesnej architektury (czytaj więcej.) Kompleks mieszkaniowy Sotocje / Bevk Perović arhitekti Sotočje znajduje się w XIX-wiecznej strefie przemysłowej na zbiegu rzek Sava i Kokra w Kranj, miasto oddalone o około 15 km od Lublany.
Zdegradowane tereny przemysłowe, ze względu na bliskość centrum historycznego i atrakcyjnej naturalnej pozycji, powoli rozwijają się w wysokiej jakości miejsce zamieszkania w mieście (czytaj dalej.) Instytut Demokracji i Rozwiązywania Konfliktów / Daniel Libeskind Wczoraj ogłoszono, że Daniel Libeskind zaprojektować przełomowy budynek dla Wielkiej Brytanii, który będzie siedzibą nowego Instytutu na rzecz Demokracji i Rozwiązywania Konfliktów.
Jako część Uniwersytetu w Essex, najwyższego uniwersytetu brytyjskiego zajmującego się badaniami w dziedzinie nauk społecznych, ten nowy budynek ma stać się.
Światowym sygnałem dla demokracji.
jako że będzie się opierał na 40-letnim doświadczeniu praktycznym i akademickim uniwersytetu w dziedzinie praw człowieka, sprawiedliwości i zarządzania (czytaj więcej.) Stone Creek Camp / Andersson Wise Architects Ten zdalny Montana Camp położony jest po pochyłym wzgórzu, prowadząc odwiedzających, aby stopniowo odkrywać stronę.
Z bramek droga prowadzi ze wzgórza do głównego domu, głównego schronu i pensjonatu.
Budynki oferują ciepłe, niemal jaskiniowe przestrzenie, a także rozległe ganki, otwarte na widoki i światło słoneczne.
Małe okna i grube ściany zwrócone w stronę terenu kontrastują z całymi ścianami, które otwierają się w kierunku jeziora (czytaj dalej.) The Green School / PT Bambu Ekolodzy i projektanci John i Cynthia Hardy chcieli zmotywować społeczności do życia w sposób zrównoważony.
Częścią tego wysiłku było pokazanie ludziom, jak budować za pomocą zrównoważonych materiałów, a mianowicie bambusa.
Założyli Zieloną Szkołę i jej filie: Fundację Meranggi, która rozwija plantacje roślin bambusowych poprzez prezentowanie sadzonek bambusa lokalnym hodowcom ryżu; i PT Bambu (czytaj więcej.)
[podobne: oculus allegro, allegro wikipedia, drewno konstrukcyjne cennik ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: allegro wikipedia drewno konstrukcyjne cennik oculus allegro