Aranżacja wnętrz
Cyfrowa architektura wnetrz…

Architektura 21szego wieku : Zrównoważony projekt Temporal Theatre Design

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Dzięki uprzejmości The Royal Welsh College of Music & Drama, Royal Welsh College of Music & Drama oraz World Stage Design 2013 poszukują obecnie propozycji konkursu na zaprojektowanie zrównoważonego teatru czasowego.
Zwycięski projekt powstanie w Cardiff, a także występy house i wydarzenia w ramach festiwalu World Stage Design 2013.
Otwarte dla studentów i profesjonalistów ze wszystkich powiązanych dyscyplin, struktura musi być odporna na warunki atmosferyczne i dźwiękoszczelne i powinna być zaprojektowana przy użyciu istniejących i łatwo dostępnych elementów budowlanych lub alternatywnych elementów zrównoważonego rozwoju.
Termin przesyłania zgłoszeń upływa marca 2013 r.
Więcej informacji po przerwie.
World Stage Design 2013 to święto międzynarodowego projektu scenicznego ze świata teatru, opery i tańca.
Wydarzenie odbędzie się w Cardiff w Wielkiej Brytanii we wrześniu 2013 r., A jego gospodarzem jest Royal Welsh College of Music & Drama.
Wystawa obejmuje wystawy oraz publiczne występy i instalacje w przestrzeniach nie teatru.
Architekci teatralni, technicy i scenografowie powinni postrzegać to jako okazję do rozwijania i stosowania swojej praktyki.
Propozycje współpracy również są mile widziane.
Dzięki uprzejmości The Royal Welsh College of Music & Drama Teatr powstanie na dziedzińcu Anthony Hopkins Center (obok zamku w Cardiff) i musi pomieścić od 100 do 150 osób.
Wszystkie prace projektowe będą wystawiane w galerii internetowej WSD2013, najlepsze dziesięć projektów będzie wystawione w Cardiff, a zwycięski projekt zostanie zbudowany i wykonany na czas trwania festiwalu.
WSD2013 jest hostowany przez Royal College of Music & Drama i jest wspierany przez rząd walijski, OISTAT, Ministerstwo Kultury Tajwanu i Stowarzyszenie Brytyjskich Projektantów Teatrów.
Dzięki uprzejmości The Royal Welsh College of Music & Drama Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej tutaj.
[podobne: bosch siemens, olx sieradz, kuchnie rzeszów ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: bosch siemens kuchnie rzeszów olx sieradz