Aranżacja wnętrz
Cyfrowa architektura wnetrz…

Nowoczesna architektura : Europejskie Centrum Handlu Międzynarodowego / McAdam Architects

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Dzięki uprzejmości McAdam Architects, firma McAdam Architects przedstawiła niedawno swoje plany dotyczące dużego chińskiego centrum handlowego i centrum wystawienniczego w mieście Metz w północnej Francji.
Ta studium wykonalności i konspektu będzie zintegrowanym kompleksem handlowym o łącznej powierzchni (GBA) ponad 6 milionów mkw.
EITC będzie obejmował do 3 milionów metrów kwadratowych stacjonarnej i elastycznej powierzchni handlowej, z dodatkowym zakwaterowaniem hotelowym dla 40 000 gości i personelu, magazynem logistycznym o powierzchni 500 000 metrów kwadratowych i terminalami odprawy celnej, do przetwarzania do 500 pojemników dziennie z magazynami dla do 64 000 palet oraz parking dla klientów na ponad 80 000 samochodów.
Inwestycja jest podzielona na 4 potencjalne fazy budowy, około 1,5 miliona m kw.
Na fazę.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
EITC ma być obsługiwany przez kompleksową sieć dróg i zapewnienie kolei dla towarów i gości.
EITC został zaprojektowany na 8 zajmowanych poziomach, z ogólną wysokością budynku 30m.
Poziomy -1.
4 zajmują przede wszystkim parking i logistykę, a poziomy 5.
8 to przede wszystkim powierzchnie handlowe z lokalami gastronomicznymi i gastronomicznymi.
Hotele to samodzielne budynki położone wzdłuż obwodu witryny.
Dzięki uprzejmości McAdam Architects Ruchy klientów w ramach EITC zapewnia sieć pionowych przenośników / schodów ruchomych, na wszystkich poziomach parkingów dla klientów i poziomów detalicznych.
Ruch poziomy w poziomach detalicznych jest dodatkowo wspomagany przez poziome przenośniki wzdłuż centrum handlowego Central spine, które biegnie przez cały czas rozwoju, Dodatkowo centralna przestrzeń dziedzińca jest zapewniona w każdej fazie, aby scentralizować ruch pionowy i orientację na wszystkich poziomach parking i sprzedaż detaliczna.
Dzięki uprzejmości firmy McAdam Architects dostęp do usług w ramach EITC zapewniany jest przez 2 super-rdzeniowe rozmieszczenie zlokalizowane na północ i południe od głównego centrum handlowego kręgosłupa, z dedykowanymi windami i przenośnikami, które zapewniają dostęp na wszystkich poziomach rozwoju od -2 / -1 usług i logistyki poziomy dystrybucji do wszystkich poziomów sprzedaży detalicznej.
Dzięki uprzejmości McAdam Architects Główny projekt (EITC) będzie miał ogólną wysokość budynku wynoszącą 30 m, zapewniając w ramach jego pojemności pomieszczenia do głównego wykorzystania jako centrum handlu i centrum logistycznego z zapewnieniem przewidywanego parkingu związanego ze skalą rozwoju.
Ponadto przewiduje się także jedzenie i napoje, rozrywkę / wypoczynek oraz udogodnienia hotelowe łączące ogrody / park na dachu.
Dzięki uprzejmości McAdam Architects Główne poziomy sprzedaży detalicznej są planowane wokół centralnego centrum handlowego w kształcie kręgosłupa, który biegnie przez całą długość na wschód / zachód od płaskich powierzchni handlowych, z drugoplanowymi centrami handlowymi i trzeciorzędnymi galeriami równoległymi, tworząc plan sieci miejskiej przez wszystkie poziomy detaliczne.
Główny kręgosłup i centra handlowe są wzbogacone o poziomy obieg (chodniki), podczas gdy sądy centralne w każdej strefie i centra drugorzędne zapewniają ruch w pionie (przenośniki) w celu ułatwienia dostępu i orientacji przez wszystkie poziomy sprzedaży detalicznej aż do poziomów parkingowych.
Dzięki uprzejmości McAdam Architects
[patrz też: ezebra allegro, bomar kielce, tona piasku cena ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: bomar kielce ezebra allegro tona piasku cena