Aranżacja wnętrz
Cyfrowa architektura wnetrz…

Budownictwo wczoraj i dzis : PARK + NetLab – zwycięzcy konkursu, aby ponownie wyobrazić sobie śródmieście Long Island

Posted in Uncategorized  by admin
September 4th, 2019

Courtsy of PARK + NetLab.
Build a Better Burb ., konkurs projektowania i planowania sponsorowany przez Long Island Index z Fundacją Rauch, nazwał zespół PARK i NetLab jako jeden z pięciu zwycięzców.
Czy Prince ze studia architektoniczno-urbanistycznego PARK i Kazys Varnelis, założyciel NetLab, współpracował nad zwycięską propozycją.
Long Division.
regionalna strategia, która promuje zarówno odpowiedzialny wzrost, jak i planowany skurcz.
Więcej zdjęć, wideo na temat projektu i pełne informacje prasowe po przerwie.
Konkurs powstał w odpowiedzi na publikację nowych interaktywnych map Long Island, które ujawniły ponad 8300 akrów wolnych paczek i parkingów w małych obszarach śródmieścia przedmieść Long Island.
W krótkim czasie zapytano respondentów o odważne propozycje projektów dotyczące modernizacji niewykorzystanych terenów asfaltowych w podmiejskich śródmieściach, zmieniając je na nowatorskie, może nawet nieoczekiwane, nowe zastosowania.
PARK-NetLab.
Long Division.
Propozycja dzieli Long Island na dwie strefy, Wschodnią i Zachodnią, w oparciu o czynniki infrastrukturalne i ekologiczne.
Courtsy of PARK + NetLab.
Wiele osób nie wie, że Long Island znajduje się na jednym z najbardziej produktywnych warstw wodonośnych w kraju ,.
mówi Will Prince.
W Strefie Wschodniej proponujemy ochronę tego zasobu poprzez wybrane obszary bez wzrostu na wschodzie i północy, gdzie warstwa wodonośna jest najgłębsza, a potencjał doładowania jest najwyższy.
Z biegiem czasu obszary te będą ewoluować z powrotem do wsi otoczonych zrównoważonymi uprawami rolnymi i rezerwatami przyrody.
W przeciwieństwie do Western Long Island jest już stosunkowo gęsta i zintegrowana w obszarze metropolitalnym koleją.
Tutaj proponujemy dalsze zagęszczenie centrów miast, wdrażanie zestawu nowych typów budynków hybrydowych w oparciu o potrzeby i zainteresowania demograficzne.
Inspiracją dla tych dużych struktur było opracowanie przez architekta Victora Gruena centrum handlowego, produktu przedmieść i być może ostatniego prawdziwie nowego typu budynku, ale obejmującego różnorodne zastosowania dla różnych populacji.
Aby zintensyfikować gęstość w tych centrach miast, wprowadziliśmy nowy park w mniej gęstych obszarach mieszkalnych poprzez strategiczne pustostany mniej pożądanych właściwości, aby umożliwić tym przeładowanym przedmieściom oddychanie.
Courtsy of PARK + NetLab Propozycja PARK-NetLab pochwaliła jury konkursu.
.
Long Division podkreśla ogromną potrzebę oszczędzania zasobów słodkiej wody, prowokacyjnie sugerując, że tylko niektóre miasta powinny rosnąć w gęstych i różnorodnych centrach, podczas gdy inne mogą się kurczyć z czasem.
powiedział June Williamson, juror i członek wydziału architektury na City University of New York.
Courtsy of PARK + członkowie zespołu NetLab: Leigha Dennis, Kyle Hovenkotter, Momo Araki, Alexis Burson
[patrz też: olx jawor, drewno konstrukcyjne cennik, zgłoszenie przydomowej oczyszczalni ścieków ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: drewno konstrukcyjne cennik olx jawor zgłoszenie przydomowej oczyszczalni ścieków