Aranżacja wnętrz
Cyfrowa architektura wnetrz…

Budownictwo wczoraj i dzis : Hangzhou Xintiandi Factory H / Serie Architects

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

Serie Architects W projekcie adaptacyjnego ponownego wykorzystania, Serie Architects, Grimshaw of London i Pysall Ruge Arkitekten z Berlina zostali poproszeni o wyremontowanie czterech fabryk w Hangzhou, które utworzą nowy rdzeń miejski dla centrum miasta.
W fabryce Serie firma zdecydowała się zachować unikalną na 16 stóp halę główną fabryki i zaakcentować industrialny dramat tej ogromnej pustki, przywracając betonową konstrukcję dachu kratownicowego i przynosząc dodatkowe światło przez nowo oszkloną latarnię.
.
Konstrukcja naprawdę wpływa na istniejące warunki, ponieważ nowsze programy znajdują się na dużym cokole, z poszanowaniem historycznej obecności fabryki.
Więcej o projekcie po przerwie.
Przy zachowaniu głównej przestrzeni sali, w fabryce organizowane są dodatkowe programy.
- W pewnym sensie oprawia fabrykę, w innym sensie służy jako piedestał, nad którym stajemy twarzą w twarz z fabryką.
wytłumaczyli architekci.
Cokół służy do przerywania fabryk jako kotwicy dla planu głównego, przy otaczających budynkach wielokrotnie jego gęstość.
Powierzchnia cokołu to pofałdowany krajobraz z rozproszonymi zielonymi tarasami i zbiornikami wodnymi, które dodają bardziej naturalnej strony do projektu.
.
Serie Architekci Jak widać na designboom.
informacje o projekcie: wykorzystanie: adaptacyjne ponowne wykorzystanie fabryki do lokalizacji komercyjnej i biurowej: hangzhou, china całkowita powierzchnia: 8 040 m2 zespół projektowy: chris lee, kapil gupta, bolam lee, martin jameson, sun qin, yifan liu, kevin hung, charlotte Sue and amit arya date: maj 2010.
trwają, budowa oczekiwana jan 2011.
modele: joseph halligan i michelle fotografia młodego modela: chris lee and michelle young
[hasła pokrewne: allegro ukraina, tona piasku cena, olx przemyśl ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: allegro ukraina olx przemyśl tona piasku cena